SAP Danışmanlık Hizmetleri

SAP alanında farklı sektörlerde hem fonksiyonel hem de teknik anlamda tecrübeye sahip danışmanlarımız detaylı ve açık bir şekilde değerlendirilmesi ile kullanmakta olduğunu sistemlerinizde maksimum fayda sağlayabilmenize imkân sağlıyor.

e-Dönüşüm Danışmanlık Hizmetleri ve e-Document

Türkiye’de kullanılan e-dönüşüm ürünleri (e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-defter, e-Mutabakat, e-bilet) ile ilgili müşterilerimizin yaşadığı sorunlara hızlı ve güvenli çözümler üretiyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Bu alanda 10 yılı aşan deneyimimizle, SAP dış kaynak hizmetlerini vermekteyiz. İhtiyacınıza yönelik özelleştirilen servis anlaşmaları kapsamında, SAP işlevlerini ve gereksinimlerini yerine getirmekteyiz.

Yazılım ve Ürün Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım ve ürün geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmeti hem SAP hem de Non-SAP ortamlarda en hızlı ve etkili şekilde sağlıyoruz.

Entegrasyon ve Sistem Geliştirme

SAP dışındaki sistemlerle güvenilir bir iletişim kurulması ihtiyacı olduğunda hızlı ve güvenli entegrasyon hizmetleri sağlıyoruz.

SAP Teknik ve Süreç Eğitimleri

Firmanıza özel grup eğitimleri veriyoruz. Grup eğitimlerini, isteğiniz doğrultusunda online ya da firmanınzın sağlayacağı bir ortamda alabilirsiniz.

Proje Yönetimi

SAP uygulamalarının en hızlı şekilde hayata geçirilmesini sağlayan metodolojileri kullanarak proje yönetimi hizmeti sunuyoruz.